Google Calendar Entity (Gcal Entity) (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Authored by
hu: Szerző

en: Changed
hu: Módosítva

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Event start
hu: Esemény kezdete

en: Event end
hu: Esemény vége

en: About
hu: Leírás

en: Calendar ID
hu: Naptár azonosító

en: Dates to display
hu: Megjelenítendő dátumok

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
