Google Calendar Entity (Gcal Entity) (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
