Google Calendar Entity (Gcal Entity) (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از
