Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Invoices
es: Facturas

en: Promotions
es: Promociones

en: Products
es: Productos

en: Orders
es: Pedidos

en: Profiles
es: Perfiles

en: Add new profile
es: Agregar nuevo perfil

en: Licenses
es: Licencias

en: Group type
es: Tipo de grupo

en: Stores
es: Tiendas
