Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Invoices
hu: Számlák

en: Promotions
hu: Népszerűsítések

en: Products
hu: Termékek

en: Orders
hu: Rendelések

en: Profiles
hu: Profilok

en: Add new profile
hu: Új profil hozzáadása

en: Licenses
hu: Licencek

en: Group type
hu: Csoporttípus

en: Stores
hu: Boltok

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.
