Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Products
ca: Productes

en: Orders
ca: Comandes

en: Profiles
ca: Perfils

en: Add new profile
ca: Afegeix un perfil nou

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament
