Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Invoices
cs: Faktury

en: Products
cs: Produkty

en: Orders
cs: Objednávky

en: Profiles
cs: Profily
