Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Invoices
da: Fakturaer

en: Promotions
da: Promoveringer

en: Products
da: Produkter

en: Orders
da: Ordrer

en: Profiles
da: Profiler

en: Add new profile
da: Tilføj ny profil

en: Group type
da: Gruppetype
