Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Invoices
de: Rechnungen

en: Promotions
de: Aktionen

en: Products
de: Produkte

en: Orders
de: Bestellungen

en: Profiles
de: Profile

en: Add new profile
de: Neues Profil hinzufügen

en: Licenses
de: Lizenzen

en: Group type
de: Gruppentyp

en: Stores
de: Shops

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
de: Dieses Feld wurde vom Plugin deaktiviert, um die Funktionalität zu gewährleisten, die vom Plug-In erwartet wird.

en: Group profile
de: Gruppenprofil
