Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Products
it: Prodotti

en: Orders
it: Ordini

en: Profiles
it: Profili

en: Add new profile
it: Aggiungi un nuovo profilo

en: Group type
it: Tipi di gruppo
