Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Invoices
pl: Faktury

en: Promotions
pl: Promocje

en: Products
pl: Produkty

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Profiles
pl: Profile

en: Add new profile
pl: Dodaj nowy profil

en: Group type
pl: Typ grupy
