Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Invoices
pt: Faturas

en: Promotions
pt: Promoções

en: Products
pt: Produtos

en: Orders
pt: Encomendas

en: Profiles
pt: Perfis

en: Add new profile
pt: Adicionar novo perfil

en: Group type
pt: Tipo de grupo

en: Stores
pt: Lojas
