Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Invoices
ro: Facturi

en: Promotions
ro: Promoții

en: Products
ro: Produse

en: Orders
ro: Comenzi

en: Profiles
ro: Profile

en: Group type
ro: Tipul de grup

en: Stores
ro: Magazine
