Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Invoices
uk: Рахунки-фактури

en: Promotions
uk: Просування

en: Products
uk: Товари

en: Orders
uk: Замовлення

en: Profiles
uk: Профілі

en: Add new profile
uk: Додати новий профіль

en: Licenses
uk: Ліцензії

en: Group type
uk: Тип групи

en: Stores
uk: Магазини
