Group Commerce (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Orders
vi: Đơn hàng

en: Profiles
vi: Hồ sơ

en: Add new profile
vi: Thêm hồ sơ mới

en: Licenses
vi: Giấy phép
