Group Content Moderation (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Moderated content
fa: محتوای مدیریت شده

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: All
fa: همه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
