Group Content Moderation (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Moderated content
it: Contenuto moderato

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: Updated
it: Aggiornato

en: User
it: Utente

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: All
it: Tutti

en: Filter
it: Filtra

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Moderation state
it: Stato moderazione

en: Master
it: Principale
