Group Content Moderation (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Moderated content
ar: محتوى خاضع للإشراف

en: Group
ar: المجموعة

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: المستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
