Group Content Moderation (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: All
el: Όλες

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
