Group Content Moderation (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Group
et: Grupp

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: All
et: Kõik

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: View the latest version
et: Vaata viimast versiooni

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
et: Modereeritavat sisu pole saadaval. Siin kuvatakse ainult ootel olevaid versioone sisust, nagu mustandid.
