Group Content Moderation (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: All
km: ទាំងអស់

en: Filter
km: តម្រង
