Group Content Moderation (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Moderated content
ru: Модерируемые материалы

en: Group
ru: Группа

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Reset
ru: Сбросить

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: Content type
ru: Тип материала

en: All
ru: Все

en: Filter
ru: Фильтр

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Moderation state
ru: Состояние модерации

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: View the latest version
ru: Посмотреть последнюю версию

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
ru: Нет доступных модерируемых материалов. Здесь перечислены только ожидающие версии материалов, такие как черновики.
