Group Content Moderation (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
