Group Content Moderation (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Moderated content
es: Contenido moderado

en: Group
es: Grupo

en: Author
es: Autor

en: Language
es: Idioma

en: Reset
es: Restablecer

en: Updated
es: Actualizado

en: User
es: Usuario

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: All
es: Todo(s)

en: Filter
es: Filtro

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Moderation state
es: Estado de moderación

en: Master
es: Máster

en: View the latest version
es: Ver la ultima version

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
es: No hay contenido moderado disponible. Solo las versiones pendientes de contenido, como los borradores, se enumeran aquí.
