Group Content Moderation (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Moderated content
ku: ناوەڕۆکی چاودێریکراو

en: Group
ku: گرووپ

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: All
ku: هەموو

en: Filter
ku: پاڵێو
