Group Content Moderation (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
