Group Content Moderation (1.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
