Group Content Moderation (1.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር
