Group Content Moderation (1.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Moderated content
ca: Contingut moderat

en: Group
ca: Grup

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Filter
ca: Filtra

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Master
ca: Mestre

en: View the latest version
ca: Visualitza l'última versió

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
ca: No hi ha disponible contingut moderat. Només es llisten aquí les versions pendents de continguts, com poden ser els esborranys.
