Group Content Moderation (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Moderated content
cs: Moderovaný obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: All
cs: Vše

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: View the latest version
cs: Zobrazit poslední verzi
