Group Content Moderation (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Moderated content
eu: Neurridun edukina

en: Group
eu: Taldea

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: All
eu: Guztiak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
