Group Content Moderation (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Moderated content
fi: Moderoitu sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: All
fi: Kaikki

en: Filter
fi: Suodatus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
