Group Content Moderation (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
