Group Content Moderation (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Moderated content
hr: Moderirani sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: All
hr: Svi

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Asc
hr: Uzlazno
