Group Content Moderation (1.0.0-beta3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау
