Group Content Moderation (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Moderated content
af: Gemodereerde inhoud

en: Group
af: Groep

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Filter
af: Filtreer

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
