Group Content Moderation (2.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: All
oc: Tot

en: Filter
oc: Filtrar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
