Group Content Moderation (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Moderated content
tr: Denetlenen içerik

en: Group
tr: Grup

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Updated
tr: Güncellenme

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: All
tr: Tümü

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Moderation state
tr: Denetim durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: View the latest version
tr: En son sürümü görüntüle

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
tr: Denetlenen içerik yok. Burada yalnızca taslaklar gibi bekleyen içerik sürümleri listelenir.
