General Data Protection Regulation (3.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Fields
ka: ველები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
