General Data Protection Regulation (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: Create new revision
ta: புதிய மீட்டலை உருவாக்குக

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
