General Data Protection Regulation (3.0.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Tasks
lo: ໜ້າວຽກ
