General Data Protection Regulation (3.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (78 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Requested
et: Päritud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Filename
et: Failinimi

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Fields
et: Väljad

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Template
et: Mall

en: Task
et: Ülesanne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Getting Started
et: Alustamine

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Apply
et: Rakenda

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Columns
et: Veerud

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
et: Andmeid polnud võimalik salvestada, kuna sihtkoht %destination pole sobiv. Seda võib põhjustada file_save_data() vale kasutamine või puuduv voo käsitseja (stream wrapper).

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The data could not be saved because the destination is invalid. More information is available in the system log.
et: Andmete salvestamine ebaõnnestus, sest sihtkoht ei ole korrektne. Lisainfot vaata süsteemi logist.

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
et: Käsitsi sisestatud teekonnad peaks algama sümboliga /, ? või #.

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username
