General Data Protection Regulation (3.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (51 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Fields
jv: Field

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Tasks
jv: Préntah

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
jv: Datané ora bisa disimpen jalaran direktori sing dituju %destination ora sah. Iki sering disebabaké sākā berkas file_save_data() sing ora bener utāwā alamat memori sing ilang.

en: Asc
jv: Urut Maju
