General Data Protection Regulation (3.0.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana
