General Data Protection Regulation (3.0.0-alpha5) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд

en: Filename
os: Файлы ном
