General Data Protection Regulation (3.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (68 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Message text
el: Κείμενο μηνύματος

en: Fields
el: Πεδία

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Getting Started
el: Ξεκινώντας

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Terms of use
el: Όροι χρήσης

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
el: Τα δεδομένα δεν ήταν δυνατό να αποθηκευθούν, γιατί ο προορισμός %destination είναι μη έγκυρος. Αυτό συχνά προκαλείται από ακατάλληλη χρήση της file_save_data() ή λόγω έλλειψης ενός προγράμματος περιτύλιξης ροής.

en: Asc
el: Αύξ
