General Data Protection Regulation (3.0.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (58 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Entity
eu: Entitatea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Removed
eu: Kendu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Tasks
eu: Zereginak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka
