General Data Protection Regulation (3.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Configuration
ast: Configuración

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
