General Data Protection Regulation (3.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
