General Data Protection Regulation (3.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Fields
lv: Lauki

en: Authored by
lv: Autors

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Task
lv: Uzdevums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Getting Started
lv: Darba Sākšana

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
